Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

PAO su M.Grigoniu apmaudžia nesėkme pradėjo ketvirtfinalio seriją

Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu dramatišku pralaimėjimu pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją. Antradienio vakarą Ergino Atamano auklėtiniai namuose 87:91 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Serijoje iki trijų pergalių „Maccabi“ išsiveržė į priekį 1-0.

PAO į priekį truktelėjo antro kėlinio viduryje. Du Luca Vildozos tritaškiai ir 10:2 atkarpa leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą – 43:32.

Visgi „Maccabi“ pasiduoti atsisakė ir kantriai kopė į kalną. Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai galiausiai sugebėjo savo varžovus pasivyti, o Lorenzo Browno tritaškis net suteikė „Maccabi“ keturių taškų pranašumą – 81:77.

Po šio dūrio iniciatyva jau perėjo į Izraelio komandos pusę, tačiau prasidėjus paskutinei minutei PAO pelnė penkis taškus iš eilės ir išlygino rezultatą – 87:87.

L.Brownas pataikė, o šeimininkų ataka įstrigo ir Kostas Sloukas kamuolį prarado. Maža to, graikai taip ir nesugebėjo padaryti greitos pražangos bei nuskendo.

„Maccabi“ mačą baigė be traumą ketvirtajame kėlinyje patyrusio Wade'o Baldwino.

M.Grigonis graikams per 24 minutes pelnė 11 taškų (3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 perdavimus, gavo bloką, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Antros serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Atėnuose.

„Panathinaikos“ reguliariajame sezone pasiekė 23 pergales iš 34 galimų bei finišavo antroje vietoje.

Tel Avivo komanda laimėjo 20 kartų, finišavo septinta, o įkrintamosiose sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ ekipą.

Įdomu tai, kad reguliariajame sezone „Maccabi“ laimėjo abu mačus: Belgrade 90:75, Atėnuose – per pratęsimą 86:81.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 22, Kostas Sloukas 12 (13 rez. perd.), Jerianas Grantas ir Marius Grigonis – po 11.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 18, Lorenzo Brownas 16, Wade‘as Baldwinas 15, Joshas Nebo 12 (8 atk. kam.).