Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Solidi PAO ir M.Grigonio reakcija: po K.Slouko šou – išlygintas serijos rezultatas

Mariui Grigoniui ir Atėnų „Panathinaikos“ pavyko atsitiesti. Ketvirtadienį vakarą Graikijos klubas savo aikštėje 95:79 laimėjo Eurolygos ketvirtfinalio serijos antrąją dvikovą namuose prieš Tel Avivo „Maccabi“.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1-1.

Tel Avivo klubas šiame mače buvo priverstas žaisti be šlaunies įplyšimą patyrusio savo lyderio Wade'o Baldwino, tačiau pusantro kėlinio aikštėje vyko lygi kova ir svečiai netgi turėjo nedidelę iniciatyvą.

Visgi antrą kėlinį PAO užbaigė galingu spurtu 21:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą 51:39.

Po pertraukos graikai vadžių neatleido, dar stipriau truktelėjo į priekį ir padėjo tvirtus pergalės pamatus dar prieš ketvirtą kėlinį.

Paskutiniame kėlinyje „Maccabi“ dar bandė kabintis ir buvo priartėjusi iki penkių taškų (66:71), bet tada PAO vėl spurtavo ir iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę.

Starto sudėtyje mačą pradėjęs M.Grigonis nugalėtojams per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose fantastiškai žaidė 29 taškus pelnęs Kostas Sloukas. Graikas pasiekė savo asmeninį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

Pirmą dvikovą irgi Atėnuose „Maccabi“ laimėjo 91:87.

Dabar serija kelsis į Belgradą, kur savo namų rungtynes žaidžia Tel Avivo klubas.

Trečias serijos mačas vyks antradienį, ketvirtas – ketvirtadienį.

„Panathinaikos“: Kostas Sloukas 29 (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), Ioannis Papapetrou 15, Kostas Mitoglou 14, Mathiasas Lessortas 11, Kendrickas Nunnas 10.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18 (6 rez. perd.), Antoniusas Clevelandas ir Jake‘as Cohenas – po 12, Tamiras Blattas 11.