Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Traukinio nesustabdysi: T.Sedekerskis su baskais ir vėl neturėjo šansų Madride

Eurolygos reguliaraus sezono nugalėtojas Madrido „Real“ galingai pradėjo ir atkrintamąsias. Ketvirtadienio vakarą titulą ginanti komanda ketvirtfinalio serijos antrajame mače savo aikštėje 101:90 vėl nukovė Vitorijos „Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Euroleague nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ pirmauja 2-0.

Baskai šiame mače buvo kur kas konkurencingesni, tačiau pirmavo tik iki septintosios dvikovos minutės – 19:18.

Vėliau „Real“ perėmė iniciatyvą ir, nors ilgą laiką svečiai dar laikėsi, trečiajame kėlinyje Guerschonas Yabusele ir Walteris Tavaresas pradėjo „Baskonia“ gynybą daužyti į šipulius.

Galima prisiminti, kad pirmojoje serijos dvikovoje antradienį Duško Ivanovičiaus ekipa nė karto nebuvo priekyje.

T.Sedekerskis per 31 minutę pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Dabar serija kelsis į Vitoriją.

Trečios serijos rungtynės vyks kitą antradienį, jei prireiks ketvirto mačo, šis būtų žaidžiamas ketvirtadienį.

„Real“: Facundo Campazzo 24, Guerschonas Yabusele 16, Sergio Llullas 13, Gabrielis Deckas, Vincentas Poirier ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam.) - po 10, Sergio Rodriguezas 8 (5 rez. perd.).

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 20, Codi Milleris-McIntyre‘as 13 (8 rez. perd.), Markusas Howardas 12, Matthew Costello 10, Tadas Sedekerskis ir Nikolaos Rogkavopoulas- po 9.