Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nepriekaištingas jaunųjų ledo ritulininkų startas – patiesė vienus favoritų

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė įspūdingai pradėjo pasaulio jaunių IB diviziono čempionatą.
Lietuvos U18 ledo ritulio rinktinė
Lietuvos U18 ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Estijoje vykstančiame turnyre lietuviai pirmoje akistatoje stojo į kovą su turnyro favorite Prancūzija. Nepaisant išankstinių prognozių Lietuvos rinktinė sugebėjo priblokšti oponentus ir iškovojo pergalę 3:1.

Po lygaus pirmojo kėlinio lietuviai įsiveržė į priekį po pirmosios pertraukos. Ritulį į vartus pasiuntė Mykolas Škadauskas (21:36, rez. perd. Algirdas Jaras).

Trečiajame kėlinyje oponentai perėmė iniciatyvą, bet puikiai vartus gynė Daniilas Cepovas, o Danieliaus Čečekovo įvartis leido įgyti saugesnį pranašumą (49:55, rez. perd. Šarūnas Baltrūnas).

Iki rungtynių finišo likus kiek daugiau nei penkioms minutėms Lietuvos rinktinei teko ilgai žaisti mažumoje, kai 5+20 nuobaudą užsidirbo Jegoras Sobolevas. Nedaug trūko, kad Lietuvos rinktinė būtų neutralizavusi šią situaciją, bet pačioje daugumos pabaigoje Nathanas Riu pasižymėjo.

Visgi, tai jis padarė likus 10 sekundžių iki finalinės sirenos, o per likusį laiką pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju prancūzai leido mūsų šalies atstovams pelnyti dar vieną įvartį. Į tuščius vartus ritulį pasiuntė D.Čečekovas (59:57, rez. perd. Simas Ignatavičius).

Dar 2018 metais Prancūzijos jaunių rinktinė žaidė elitiniame turnyre tarp dešimties stipriausių planetos komandų. Pastaruosius tris metus jie praleido IA divizione.

Rytoj lietuvių laukia rungtynės su pirmajame ture estus 4:0 nugalėjusia Italija.